Przesłanie anielskie – kanałowe przekazywanie wiadomości od aniołówMożesz nauczyć się otrzymywać aniołów ... Ponieważ masz aniołów! Każdy robi i szczerze, twoi aniołowie są prawdopodobnie bliżej Ciebie niż myślisz.

Nagrywanie dźwięku bezpośrednio po modlitwie lub medytacji pozwala szybko zachować to, co powiedział ci anioł, ponieważ możesz mówić szybciej niż możesz pisać. Dźwięk umożliwia również przechwytywanie dźwięków lub muzyki, którą słyszysz podczas modlitwy lub medytacji, o ile pamiętasz, aby rozpocząć nagrywanie przed skontaktowaniem się z aniołem - na wypadek, gdyby twój anioł wysłał Ci wiadomość dźwiękową.

Są one przedłużeniem, aspektem Boga/Wszechświata/WSZYSTKIM jeśli chcesz. Są jednym z Bogiem, tak jak my. Na początku wszystkich początków byliśmy wszyscy tym samym, zostaliśmy stworzeni na równi i pochodziliśmy z tego samego źródła. Niektórzy z nas postanowili wcielić się w płaszczyznę fizyczną, aby doświadczyć samych siebie, jak Bóg objawił się. Inni jednak postanowili pozostać na wyższych płaszczyznach, aby działać jako nasi przewodnicy i asystenci w tej podróży; Oni są aniołami. Nigdy nie miały fizycznej inkarnacji i są nieskończone w liczbie, podobnie jak wszechświat jest nieskończony.

Słowa Anioła dotkną twojego serca czystą szczerością. Karty anielskie tarota dostarczą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące siebie i innych. Za każdym razem, gdy wybierzesz anielską kartę, otrzymasz bezpośrednią drogę o anielskiej miłości, pobudzasz swoje umysłowe umiejętności i intuicję. Piękne zdjęcia aniołów napełnią Twoją aurę uzdrawiającą anioła.

Podobnie jak kropki, które widziałem rozprzestrzeniające się na mapie, to samo rozprzestrzenianie się stanie się (i dzieje się), gdy generujemy sprzeczność, dysharmonię, osąd, życie i kontrolę oraz te niskie częstotliwości/nie przyspieszone warunki w naszym własnym domu. Rozprzestrzenialiśmy energię w taki sposób, w jaki te kropki na mapie pokazały mi, niezależnie od tego, jaką energię wybieramy, aby emanować.

Komentarze