Przesłanie anielskie - wiadomość od twojego anioła stróżaW rozkoszy otchłani, wezwij swoich osobistych przewodników i aniołów. Podziel się z nimi swoją intencją i daj im jasne pozwolenie na przyłączenie się do Ciebie.

Żyjemy w wolnym wszechświecie, gdzie nasze rozkazy są najbardziej szanowane i honorowane ze wszystkich świętych praw. Jeśli nie udzielisz wyraźnej zgody, możesz przegapić ich spotkania i po prostu cieszyć się resztą ofiarowaną w tej sakralnej przestrzeni.

Potężny mediator, uzdrowiciel i intuicja, Murphy chodzi ze stopą w obu światach. Jako psychikę dla dzieci szybko zorientowała się, że rzeczywistość jest bardziej niż to, co większość ludzi mogła zobaczyć lub dotknąć. Mając stopień psychologii i dziesięć lat spędzonych w korporacyjnej Ameryce, przyznał, że rozmawiał z aniołami, a przewodnicy duchowi byli bardziej spełnieni, a pozostali dziewięciu do pięciu.

On poświęcił swoje studia szamańskim tradycjom, starożytnym cywilizacjom, przeszłym życiem, aktywizacjami galaktycznymi i uzdrawianą wibracją, płynnie tkając umocnione ukierunkowanie duchowe, skutecznie transmutowane gojenie.

Potrzebna była kolejna fabrykacja, która umożliwiła Rzymowi skorzystanie z obaw i wąsów jej zwolenników. To było dostarczone przez doktrynę odpustu. Obiecano wszystkim, którzy chcieliby wejść w wojnę papieża, aby wydłużyć czasowe panowanie, karać wrogów lub wytracić tych, którzy odważyli się wyzwolić grzechy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości, a także uwolnić się od wszystkich poniesionych przez nie kar. Zaprzeczyć swej duchowej supremacji.

Nauczyli się ludzie, że poprzez zapłatę pieniędzy kościołowi mogliby uwolnić się od grzechu, a także uwolnić dusze zmarłych przyjaciół, którzy znajdowali się w nękanych płomieniach. W ten sposób Rzym wypełniał jej kramy i podtrzymał wspaniałość, luksus i wrogość udawanych przedstawicieli tego, który nie miał gdzie położyć głowy.

Jest tak naprawdę wielu różnych aniołów, którzy są gotowi, chętni i zdolni pomóc Ci poruszać się po swoim życiu w fizyce. Masz co najmniej dwóch aniołów stróżujących w swoim duchowym zespole i co najmniej jednego Archanioła, z którym jesteś blisko związany. Plus są tony aniołów, którzy przyjeżdżają i odchodzą, w zależności od aktualnych wyzwań, Twojego celu życia i tego, czego potrzebujesz w tej chwili.

Komentarze